ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Kush vuan ma shum femra apo mashkulli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlaZz...
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 165
Age : 25
Localisation : T'OpHane
Registration date : 02/06/2007

MesazhTitulli: Kush vuan ma shum femra apo mashkulli   Sat Jun 16, 2007 3:28 pm

a vuan mė tepėr mashkulli pėr njė femer apo femra per mashkullin???

_________________
www.prishtina-team.1fr1.net

A E Pe Qat Mercedesin e zi qe e vozitke qajj Djalii
GjamaT Qel Me Muziken Ju Ha Per ZgjaLLii......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
agoon
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 26
Localisation : Dragodann
Registration date : 15/06/2007

MesazhTitulli: Re: Kush vuan ma shum femra apo mashkulli   Sat Jun 16, 2007 9:28 pm

femna se garant mashklli e rree hehehehehe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlaZz...
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 165
Age : 25
Localisation : T'OpHane
Registration date : 02/06/2007

MesazhTitulli: Re: Kush vuan ma shum femra apo mashkulli   Mon Jun 18, 2007 6:17 pm

Po normal qe FEmna ma shum vuann

_________________
www.prishtina-team.1fr1.net

A E Pe Qat Mercedesin e zi qe e vozitke qajj Djalii
GjamaT Qel Me Muziken Ju Ha Per ZgjaLLii......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Skip2.
Antar/e
Antar/e
avatar

Numri i postimeve : 111
Age : 26
Localisation : Top'hanE
Registration date : 18/06/2007

MesazhTitulli: Re: Kush vuan ma shum femra apo mashkulli   Mon Jun 18, 2007 7:54 pm

kur osht fjala kur jon tu u q* ... femna shum vun hahaha se i vjen munim Laughing muahaha ... a mashkullit i vjen lezet lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
agoon
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 26
Localisation : Dragodann
Registration date : 15/06/2007

MesazhTitulli: Re: Kush vuan ma shum femra apo mashkulli   Mon Jun 18, 2007 10:02 pm

Femna se garant mashklli e tradhton ........ edhe ksi kaniher edhe mashkujt vujjn se mashklli e tradhton me naj mashkulll tjeter Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Receiving...
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 23
Registration date : 04/06/2007

MesazhTitulli: Re: Kush vuan ma shum femra apo mashkulli   Mon Jun 18, 2007 11:12 pm

femna
Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush vuan ma shum femra apo mashkulli   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush vuan ma shum femra apo mashkulli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Hatellari: Si e "lidha" diktatorin me litar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..::TooLBoX::.. :: Dashuria-
Kėrce tek: