ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Si do i propozonit nje mashkulli/femre?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlaZz...
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 165
Age : 25
Localisation : T'OpHane
Registration date : 02/06/2007

MesazhTitulli: Si do i propozonit nje mashkulli/femre?   Sat Jun 16, 2007 3:27 pm

Nese
nje djale,apo nje vajze,ju pelqen,dhe ju vendosni t'i propozoni,cilat
do ishin fjalet qe do t'i thoni,menyra e shprehjes se tyre,qendrimi etj.

_________________
www.prishtina-team.1fr1.net

A E Pe Qat Mercedesin e zi qe e vozitke qajj Djalii
GjamaT Qel Me Muziken Ju Ha Per ZgjaLLii......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
C-Life
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 20
Localisation : N'rRuuZul
Mosha : 99
Registration date : 12/06/2007

MesazhTitulli: Re: Si do i propozonit nje mashkulli/femre?   Tue Jun 26, 2007 1:33 am

ja boi shukrt e shqipp Zmmmer pom pelqenn :$ a je per me kalu nese jo at;heeR n3p9 Smile nese po ani kur po dalim Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si do i propozonit nje mashkulli/femre?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..::TooLBoX::.. :: Dashuria-
Kėrce tek: