ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Hasa e Hysa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlaZz...
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 165
Age : 25
Localisation : T'OpHane
Registration date : 02/06/2007

MesazhTitulli: Hasa e Hysa   Sat Jun 16, 2007 6:17 pm

o kon hasa e hysa kan pas me i kalu 100 mure me shku ne gjenet i kan
kalu 100 i ka thon hasa hyses hysa tha jo i kan kalo 20 a je loth hysa
prap jo i kalojn 30 prap jo i kalojn 45 a je lodh jo i kalojn 55 a je
lodh jo i kalojn 60,70,80,90, a je lodh jo i kalojn 99 mure i thot hasa
hyses a je lodh po hajde te kthehem pra

Hasa dhe Hysa jetonin me ni banese 100 kate.Hasa jetonte ne katin e 1 ndersa Hysa ne te 100-n.

Nje nate ne ora 1 te nates Hasa i tha gruas -oj gru qu bone ni pite te
madhe.Gruaja u qu e boni piten e ne ora 3 ke gati.U ulen Hasa me grune
e e hengren gjysen e pites ndersa gjysen Hasa donte mi ja qu Hyses.E
mshtjelli mire e filloi te shkonte te Hysa.Ai u lodh shume.Kur mbriti
ne katin e 100 kersiti ne zile dhe doli Hysa.Hysa i tha qe cka po
kerkon ne kete kohe.Hasa i tha qe me ta pru qet pite.Hysa perseri e
pyeti se pse ishte lodhe aq shume.Hasa iu pergjigj se erdhi ne kembe
deri ketu.Hysa e pyeti se pse nuk kishte ardhur me lift a nuk
punonte.Hasa iu pergjigj se punonte po aty shkrujke per 4-ter veta e ku
mi gjet edhe 3 veta ne kete kohe
Ishin kan Hasa edhe Hysa . Edhe qohet Hasa naten edhe po e qel ni grop
sa me e nxan deri ne qaf qohet Hysa edhe i thot kqa je kah ban bre, o
po e qeli ni grop per me dal ne fotografi per leternjoftim edhe atij
nuk i doket interesant edhe ja fut aper gjum ky e kryn gropen edhe ja
nis gropes se dyt apet qohet Hysa edhe i thot e tash qka je kah ban, o
budall dy her kam me dal ne fotografi


_________________
www.prishtina-team.1fr1.net

A E Pe Qat Mercedesin e zi qe e vozitke qajj Djalii
GjamaT Qel Me Muziken Ju Ha Per ZgjaLLii......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hasa e Hysa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..::TooLBoX::.. :: Humor-
Kėrce tek: