ForumForum  PytsoriPytsori  KrkoKrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AntarveLista Antarve  Grupet e AntarveGrupet e Antarve  identifikimi  

Share | 
 

 Barcoleta me shumicc...

Shko posht 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:47 pm

vdiq pa puthur

iska nji burr i smuar nga nji smuj vdekje pruse kurse mjeku i kishte than se ti ke jet edhe 24 or deri sa të vdesësh po i gjri ishte ka shum marak per të puthur grujen e vet e shkon per të fjetur në shtrat i thot grujes mase une kam jet edh pak orë do që të puthi deri sa të vdes dua të ma plocosh ket deshir ,, gruja ja kthen jo bre burr sante nuk munde se nestra me vin shum musafir e kam me u qu heret ty spo tanin hiq per mu se kam me u qu heret kurse ti nestra ske mu qu hiq e numdesh me nejt pa gjum deri në mengjes hahahaha
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:49 pm

funerali

Nje mjek kardiolog kishte vdekur dhe shoket e ti shkojn per vorrim. Sapo mbrrijn te vorri njani prej kolegeve ja fillon me qa ne te madhe dhe shoket e tij ngushtohen dhe e pysin pse po qan aq shum njajt si na e ke pas edhe ti. Ai vetem qante dhe ju thot shokeve te tij se a shihni se cfar figure i a kan vendos ne vorr. Ata thojn po nje zemer prej ari. Mire ai qe eshte kardiolog i a kan vendos zemren e une qe jam gjinekolog cfar kan me me vendos ne vorr kur te vdes.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:49 pm

spitali

ish pa kon shku nje plak ne spital dhe i ka bo do analiza dhe motrat midicjonale tash si kan pritu me e qu e mi i trgu ku osht me shku mi i bo analizat dhe plaka e mjer kur shkon aty e lexon aty se po shkun berje e analizav dhe plaka e qel deren e i she do skileta e tash jon aty edh do njerz dhe plaka e qel deren e e mshel e qel e meshel dhe tashti i thot ni njeri hade hall se na nuk jam gjind plaka i pergjigjet dhe i thot e qita kush i ka honger?
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:50 pm

Doktori

Doktor Njeriun Qe E Ke Sheruar Para Disa Qaste, U Rrezua Te Dera - Po I Thot Motra Medicinale Doktorit.
Thot Doktori- Kthejeni Ne Anen Tjeter Le Te Mendojn Qe ËshtË Duke Ardhur!!!
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:50 pm

2-te meqem,e1-budall

Gjermani,amerikani,shqiptari,,kan qen ne burg edhe ni dit i del zoti perpara e i thot gjermanit qa kishe pas qef me ta plotesu ni deshir ..gjermani i thot me dal prej burgut!! ja ploteson deshiren...kurse e vet amerikanin edhe ai thot me dal prej burgut edhe ati ja ploteson deshiren...kurse kur e pyet shqpitarin qa kishe pas qef me ta plotesu ni deshir;ai thot:me mi kthy qata dy se spom rrihet vet ne burg hahah
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:51 pm

Budallla me mjekun

U kon 1 budall .Edhe ka dal prej dhomes tvet ja ka nis me njek doktorin me thik.Doktori ik e ik kur e lshoon zemra prej tutes kurr i afrohet budalla ja bon KILE
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:53 pm

budallt

u kan ni spital i budallve dhe ka shku mjeku mi vizitu kur ka arrit ne oborr krejt budallt kan dal me pshurr prej ballkanit tani kur i ka pa mjeku krejt pe kryjn nevojn vetem njani jo edhe mjeku tha ajt ishalla qeky paska ardh nmend ka shku mjeku e ka vet hej ti pse spe ban shurren ju ka kthy budalli..hi ti mem ngre mu per shurre mem qit ntok
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:53 pm

Rakija

KON NI BURR ME GRUN E VET EDHE TE DYT KAN PI SHUM RAKI EDHE NI DIT SKAN PARE ET SHKRETIT MESIN PA RAKI E KY BURI DEL DERI NE KOJSHI ME GJET DO RAKI PO TU HEC RRUGES E SHEF NI FALLTORE , E FALLTORJA I THOT A PO DON ME TA PLOTESU NAJ DESHIR KY INDIVIDI I THOT PO AJO THOT QFAR DESHIRE KY I THOT ME PSHURR RAKI AJO I KNON DIQKA EDHE JA PLOTSON DESHIREN . KUR TSHKON KY NE SHPI I THOT GRUJES GRU BIRI DY GOTA EDHE HAJDE KTU GRUJA JA BJEN EDHE SHKON KY I MUSH DYJAT MASI TI PIN I MUSH EDHE DY MAS 3MIN E MUSH NJO VEQ PER VETI GRUJA JA BON BURR E MU ? E QETASH VALLA GRAHI ME SHISHE SE BOLL PIVE ME GOTA:
qe qekjo fore
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:53 pm

njeriu i martuar

kishte qen nje njeri dhe ishte martuar por tashti gruja nuk ja ka marr kurr ne goj edhe tash ai shkon te mjeki dhe i thot se nuk po ma han hiq gruja.
mjeku i thot atij qe ta lyen me qokollatë dhe i thot qe te vjen ne kontroll pas ni jave, edhe kur shkon aj njeri ne kontroll i thot mjeki qka u ba bre.
njeriu thot se leje qe ma hanger gruja po edhe femitë nuk u kryshin.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:54 pm

binzini

nje djal nje dit kish pa pi binzin dhe tashti nona vet e ka qu te mjeku dhe kur e ka qu djali u frigu dhe ka nis me vrapu dhe nona i ka thon mjekut qu bre nxane mjeku ju ka pergjigj i ka thon le se qiash i hargjitet binzini
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:54 pm

Ish kon

Ish kon njeri ish kon doktorr (nuk ka mos se pune madhe eshte me u ba doktorr) hahhahahhahah
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:55 pm

Viagra

Kish qene nje njeri ,dhe ishte peveluar rreth organeve gjenitale .Po shkon te mjeku dhe ai po ja qet ,nje yndyre me u ly kunder djegjes dhe nje viager.Kur po e blen po thot valla qet yndyre po e di per qka ve q viagren nuk e di pse ma qiti.A e dini ju pse ?
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:55 pm

Operacioni

Ka qene Gjermani amerikani dhe shqiptari i kan marr kta tre me i bo operacion ne sy.para se me u bo operacion gjermani i thot se une shoh 20 m larg,amerikani thot se sheh 50 e shqiptari i thot 1km shoh large.masi u bonen operacion doktori i shkrujti do shkronja edhe gjermani i lexoj pi 20 meter,ameriakanit do numra i lexoj e shqiptarit cka mi tregu shkon e e nxjerr penisin edhe shqiptari nuk sheh kurrgjo.e pyet doktori se a po mun me pa edhe my masi nuk pa tha nkar po shoh edhe e tere publiku qe ishin aty menduan se pa shqiptari .
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:56 pm

kontolla e plakut

Nje plak shkon te mejku me u kontrollu, edhe mjeku e keshillon: Ju duhet sa me par ta nderpritni alkoholin edhe duhan nuk ben ma me pi e sa ma shum me nejt ne ajr te paster se perndryshe e pat puna e juaj nuk ju kan met edhe shum me jetu.
Plaku i pergjigjet: po zotri mjek majmuni as nuk pin duhan, as alkohol edhe gjithon eshte ne ajr te paster dhe nuk jeton me gjat se 40 vjet e une qe besa i kam mbush 60 e nuk e kam ndermend me lan as duhanin e as rakin sa te jam gjall.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:56 pm

prishtinalia

ish kan ni prishtinali taksist dhe duke prit udhtar i hyp ni femer at qiken e kishin dhunu do djem tjer dhe i thot qom ne spital kur e qon ne spital dhe spitali e lajmron rastin ne polici dhe femra e akuzon tashti taksistin per dhunim dhe pas nje kohe dalin ne gjyq dhe pas disa seancave gjyqsore gjykata bjen vendim me kryer testin e ADN-s dhe e kryej dhe ne perfundim vjen se ky taksisti eshte i semuar prej nje smundje qe nuk mund me lind femij dhe del i pafajshm , por taksisti eshte i martuar dhe babai i tre femijeve dhe kur shkon te shtepia e vet gruan se te kujna jan keta femij dhe gruja i pergjigjet se jan te tut dhe burri i thet se nuk jan temit por te kujna jan , o burr nuk eshte me rendesi me kan i kam po me rendesi qe na jena tu i rrit e te kujna jan une e di nuk edhte me rendesi a ......
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:56 pm

Operatort

A E Dini Se, Pse Operatoret Para Qdo Operacioni Vendojne Maska?
Pergjegjja:sepse Nuk Duan Qe Dikush T'i Njoh Nse Operacioni Dshton
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:56 pm

sdi dhe mendja

ka qen nje njeri me emrin Sdi edhe njo me emrin Mendje, edhe kan shku me vjedh nj bank edhe mendja thot po shkoj t bje nevojen e vogel edhe shkon ai po Sdin e nxen policia edhe ja bajn: si e ke emrin ai ja bon Sdi ata mendojn se osht i qmendur edhe e qojn te doktori edhe ja bon ai:si e ke emrin ky ja bon: Sdi ai ja bon o budall ku e ke mendjen ai ja bon o e lash qaty tu pshurr hahahah
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:57 pm

qka dmth UNMIK

Shkojne kta te haujt te UNMIK-ut me nje vend,edhe bajne disa intervista,dhe po e pysin nje plak ,si po jetoni axhe ne Kosove pas luftes ,AXHA: paj mire bre,
UNo me serbe si po kalon,,a ka demokraci,,
AXHAo mire more,po qysh ska demokraci,mos me pas demokraci edhe multietnicitet qysh po thoni ju ,sish kan as emri UNMIK,
UNse axha qka dmth UNMIK
AXHA:UNMIK dmth, Uniteti i nanes te millanit,Ilmijes,Kadris9pra dmth nana e serbit,ashkalis,e shqipatrit,
e ata tjerte si ka nxan ktu
UN:au axha na ke lshu mire ,qka dmth UNMIK
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:57 pm

Aeroplani

jon kon ne airoplan do te UNMIKUT Gjermani Amerikani edhe SHqiptari edhe tash kashkojn per ne kosow edhe e kan bo me qit doren ne dritare me qit doren me dit ku eshte edhe e ka qit amerikani se ka dit e ka qit gjermani se ka dit kur e ka qit Shqiptari i ka ra ora ja ka bo e di ku jena ja kan bo ku ne prishtin permbi wranjewc se si e qita doren ma wjedhen oren -hahahahahha nga Trimi 7/1 Asim wokshi 7/1+7/6
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:57 pm

zezaku

vjen ni zezak ne kosove edhe e lut zotin me ja plotsu tri deshira;mi ba te bardh, me pas gjith uje edhe mi vizitu ka 10 femra ne dite.Ae dini qka e ban?SHOLE PER FEMRA.te bardh, me plot uje edhe e vizitojne femrat
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:59 pm

Hysa edhe hyseni

u kon 1her hysa edhe hyseni edhe tash ka shkojn ne shpi jan ra ne grop ,, kan prit e kan prit kur ma von ka thon hysa qi smuna qitash me dal po shkoj ne shpi .... Very Happy
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
Skip2.
Antar/e
Antar/e
avatar

Numri i postimeve : 111
Age : 26
Localisation : Top'hanE
Registration date : 18/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Mon Jun 18, 2007 11:38 am

Nuk ki nevoj me postu qaq shum , veq e shkrun webin ku pi merr edhe kryhet kjo pun , mos u muno me bo posta palidhje ... www.barcoleta.com
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Tue Jun 19, 2007 11:24 am

une i boj qishtu se ashtu une si boj une i qes qishtu edhe qito sjan poste palidhje a ponin :@
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
Skip2.
Antar/e
Antar/e
avatar

Numri i postimeve : 111
Age : 26
Localisation : Top'hanE
Registration date : 18/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Tue Jun 19, 2007 11:29 am

fol me adminin tregon aj a jon palidhje ... e mos qit veq hajt se hiq spom shtim me kesh .... shtine kejt me 1 post e jo njo ka njo
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   

Mbrapsht n krye Shko posht
 
Barcoleta me shumicc...
Mbrapsht n krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
 :: ..::TooLBoX::.. :: Humor-
Krce tek: