ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Barcoleta me shumicc...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:30 pm

Trandelina

Ne oren e gj.shqipe profesori po ben perseritje.Kush do na shkruaje nje fjali me emrin Trandelina?Cohet Genci dhe shkruan :Trandelina eshte punetore.
Edhe nje tjeter fjali me emrin Trandelina,cohet Mimoza dhe shkruan :Sot me Trandelinen shkuam ne party. Ashtu pra shume mire pergj-et profesori.Nje nxenes sikur me frige con gishtin por sesht i sigurt a te shkruan,profesoru pasi e shikon e nxjer ne drase,nxenesi shkruan :Trandelina eshte kurve!Profesori nervozohet dhe e reh nxenesin dhe e nxjer perjashta.Pas mbarimit te ores profesori e theret nxenesin dhe e pyet :hey djali ku banonte ajo trandelina?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:31 pm

Turkish Fjalor

LDK Saberli Parti
PDK Belaxhi Parti
AAk Axhami Parti
PLK Dilinxhi Parti
USD Merakli Parti
PQLK Pishmanli Parti
LBD Rametli Parti
PDASHK Qihane Parti
Ashkali hajvan insan
Analfabet derdimen legen
llok shenimesh hesap defter
Mobil/Handy/Natel muhabet hava
CD aheng tepsi
CD-Rom hespa tepsi
Doganier Shejtan hesap
Disko Gjullurdi bodrum
Frigorifer Kallkan dollap
film erotik sevda sehir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:34 pm

nipi dhe plaku

nje dite mesusja iu thot nxansave kush di me bo si ujk,krejt provojn po asnjeri nuk munden me bo,edhe mesusja iu thot qe ta ushtrojn per nesra.Dhe kur vijn nesrit ne shkoll nxansat njeri e kish marr bablokin me veti mesusja po e vet pse e ke marr bablokin, ky po i thot qe babloki di me ba si ujk se une spo di,edhe msusja i thot po qysh di gjyshi yt ky iu afrohet gjyshit ne vesh edhe po i thot baba lok baba lok pre kurit ske flet me loken edhe ky ja ban aaiiuuuuuuuuu moti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:35 pm

Macja

Ne dhomen e erret bejn dashuri bur e grua,me ta ne dhome ndodhet edhe djali i tyre i vogel i cili pyet:babi babi,qka ban shklapashklup? Babi: -shuj me babin shuj,macja po pin uj.!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:36 pm

Fjala e urte

Arsimtari na kishte dhene detyra shtepie te shkruanim nga disa fjali te urta popullore.Pasi i kontrolloi e pyeti Agimin.
-Njƫ budalla e hudhe nje guri e tridhjete te menqur sun e nxerrin-Ƨka do te thote kjo Agim.
-Po zotri arsimtar ju po na pyetni per nje fjali e ne tridhjete nxenes nuk po e dime.U pergjigj Agimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:37 pm

mesuesja

ka qen njeher nje nxenes i cili beri zurm dhe mesuesj i tha te del ne drras te zez dhe te vizaton nje tren duke ecur.Mesuesja u kthye me shpin kah djali. Ai vizatoi nje vagon dhe e pyeti mesuesja se qkishte ber ai i tha mesues: derisa u ktheve ti treni shkoi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:37 pm

Drejtori

E zgjon nƫna tƫ birin e vet pƫr nƫ shkollƫ dhe i thotƫ:
-Zgjohu biri im,do tƫ vonohesh!
-Nƫnƫ nuk dua tƫ shkoj nƫ shkollƫ. Nxƫnƫsit mƫ urrejnƫ kurse arsimtarƫt mƫ maltretojnƫ!
-Biri im! Janƫ dy qƫshtje pse duhet tƫ shkosh nƫ shkollƫ . E para ƫshtƫ se i ke 45 vjet , dhe e dyta sepse je drejtor i shkollƫs!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:38 pm

Edukata Seksuale

...e kishin fute ne fakultet nje lende zgjedhore "Edukata seksuale',ajo lende ishte nje semestrale,edhe ne fund te semestrit,kane hy krejt ne provim,ku per me kalu provimin e kane pase qe sa me shume stila te seksit qe ti bejne,aq noten me te larte ekane,dhe keshtumashkujt e femrat qe ishin ne provim u mundojshin sa me mire me be stila si:69,doggy style,kalores,etj., por nje student ulet me nje qyshk edhe fillon e masturbon,kur ta pyet profesoresha se qka eshte duke bere ashtu,pse sben si krejt studentat qe bejne,ai i pergjigjet..."e kam sa per nje 6-qe"(spo me nevojitet note me e)larte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:38 pm

ridvani

u kan ni nxanes e ka pas emrin ridvan edhe u kan shum i dobet edhe kur i thot msuesi ridvan dil me shkrue emrin tend ne tabel ky i thot valla i dashuri msues e ekom harru librin ne shtepi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:39 pm

Studeni budallƫ

Ishin kon ni her dy studenta njoni ishte i mequm e tjetri budall edhe ata baba i vet i ka qu me studiu edhe mas pari u hi i meqmi edhe i ka thon prof. pytƫm qa tƫ dush une krejt i di edhe i ka thon prof.kush u kon atƫher kryetar i Gjermanis ai ka thon Hitleri tani i ka thon me qa marohet shpija ai ka thonƫ me tulla baskia edhe dƫrasa edhe pytja e fudit u kon se a ka jetƫ ne han ai ka thon ka veq hala nuk e kan zbulu shkenctarisht edhe u dal i pari i ka thon tjetrit pƫrgjegjja e parƫ osht Hitleri e dyta tulla baskia dresa edhe e treta po por nuk e kan zbulu shkenctarisht edhe hin budalla i thot prof.si quhesh ai ka thon Hitler e ka vet qa ki ne kry ai ka thonƫ tulla baskia drasa edhe i ka thonƫ a je budall i ka thon po por hala nuk e kan zbulu shkenctarisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:40 pm

E flliqi ma shum

kishte qen nje djalosh qe qdo her e genjente babain edhe tash babai per mos me e genjy mo djali i tij bleu nje aparat qe ajo kur te genjeje te ban alarmi.Dhe nje dit vjen djali nga shkolla dhe i thot babait o babi kam mar sonte 5 babai menjeher rreagoi pse po genjen shiko se aparati po ben ky djali menjeher thot o gabova 4 apet aparati ben babai menjeher thot pse o djal genjen se ti sedin se kur kam qen ne kohen tende krejt 5 i kam pas dhe tash me me ne fund aparati eksplodon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:41 pm

Polici

kan qen dy nxenes te vegjel edhe shkonin ne shkoll> kur shkonin ata ne shkol kaloishin ka stacioni i policis: nje dit njeri djal ju drejtohet policit e i thot: shoku polic e e njef dinin: polici i thot> cilin din nxenesi ja kthen qaj se ta shtin nje her dy her e tri me radh i thot policit tani polici e takon nje shok e i thot kaloj dy nxenes per qdo mengjes e me thoin shoku polizc a e nje dinin une i tham cilin din aj thot qaj se ta shtin ja bon plici shokut a din ti naj fore me ja lshu nxenesit qa mi than une eh: thot shoku po une ta tregoi nje: thuaj e e nje dahutin cilin dahut thuaj qaj se ta fut ok flm shum. edhe nesrit vijn prap nxensit i thir polici ja bon o ti djal a e nje dautin nxensi ju kthehet e i thot aiiiiiii shokun e dinit a cilit din more qaj se ta shtin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:41 pm

mesuesja?

mesuesja e qon fustanin jau tregone nxensve vaginen dhe i pyet?pa ternakop dhe pa lopat ket kanal kush e ka hap?njeri nxans nga fundi i klases ngritet ne kemb dhe e nxir penisin e i thot mesueses?pa e ujite dhe pa e prashit ket kastravec kush e ka rrite?mesuesja i thot ulu ne vend se e ke dite?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:42 pm

Djali

ka qen nje djal dhe e ka vizatu nje mize ne bank kur o ardh mesuesi ja ka hi bankes aty ku o kon miza e e ka thy doren aj djani e ka shkru trenin ne dras te zez mesuesi tha:tung se me iku treni e i ka meshu me kry drrases kur o shku te prindi i ka thon qyre bre po me shkrun djal iyt e e theva doren e koken ti pak po mu po ma vizaton PIDHIN te dera e e theva karin tuj meshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:43 pm

Peshkaqeni
U kam nje djale shume peshkeq (problematik) edhe hin ne klase te pare.Kur e vet mesuesja si e ke emrin ai i thote kar ajo ia kthen hej mos fol keso fjale more.E baba yt si e ka emrin ai perseri kar .Edhe nje dit tu shku ne shkolle i sheh nja dy me nje qysh tu qi .Edhe kur shkon ne shkoll,ate dit kishte ardhe nje komision .Edhe ata e bejne nje pyetje:qfare forme ka toka? edhe peshkeqi qon gisht ,mesuesja e tij dridhet nga frika se mos po flet ndonje fjale te ndyt.Komisioni ia jep fjalen edhe ai thot se toka e ka formen e rrumbullaket edhe mesuesja qetesohet kur pas pak peshkeqi e ngrit gishtin perseri dhe komisioni ia jep fjalen ai thot masi eshte toka e rrumbullaket qata ku pi gjajn qata qysha per mu qi?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:44 pm

Lepuri i pit dhe dy qent

kur eshte lepuri i pit dhe 2
qent cili do te jet me ifort
un po them se leputi sepse
qent kur vrapojn tek ai lepuri nuk ik sepse eshte i pit qent kur mbrijn per te e ngrejn lepurin ata grinden se kush do me ngren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:44 pm

Ni djal e ni qik

ken ni djal e ni qik e u takunen e asaj qikes i vike era gojes e djali i tha a po don ni taksi jo se shkoj kam ahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:44 pm

djale i zgjuar

Vjen djali nga shkolla ishte ne klase te pare , i thot te atit sot dola i pari na pyeti mesusja kush eshte kryeqyteti i Italise vetem une e dita Roma,edhe ne matematike pyeti sa bejne 10+10 vetem une e dita 20 .PO e forta ishte kur shkum me ba banjo te gjithe e kishin rrushin e vogel une e kisha me te madhin , ja pret i jati po ti je 35 vjec mor marshatligat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:45 pm

shkollat

e veti msusi njanin naj kish pas than ej djalo poi me pelqen djali i tha a ni me msuse a edhe une ty por pritojsha me te kallzu por me vikki maare TUNG NGA IMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:45 pm

babi djali arsimtart

ish kan djali e e ka kry gjysem vjetorin e par e i ka than bai hajkt ishalla mir i ak than qit gjysem vjetor jo bash mir qyqy ne matematik 1pse o abi me vetio sa bajn 2+3uen i tahsh 5 e me tha 3+2uen i tahsh qasi muti e am la 1 qyqy edhe ne histori po em veti kush e ka vra napolin 2 une i tahs a shpiun po tu dokna ma la nish edhe tha krejt dyjeja mu qu en kam sta heki qyqy edhe ne gjuh et naanes pse e qyre tash babi pse me veti lendiat doli te 3tnates pse i thash po lendita koka rraspi qysh em dal ne 3tnates ahhah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:46 pm

msusja

Nidite arsimi kish hi ne ner bank edhe edhe qohet nje ncanc edhe itregon msuses ojmsuse a qimi ner bang.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:46 pm

Dy budall

Dy budall takohen pas shume kohe qe kishin dale nga spitali, afer postes
I-tung qa po ban ktu
II-qe e dergova nje leter
I-e kujt ja dergove
II- vetit ja dergova
I-e qa shkruante ne te
II-sdi ende sme ka ardhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:46 pm

Kush del per bire te deres

I merre Mjeku 3 budall edhe ju thot hajt kush mundet me dal per bire de te deres edhe ngan nje budall edhe i jep me kry edhe Bam N`tok nuk mundet me dal, i 2-ti i jep akoma me shum Iuuuuuu Bammm Per dere perplaset e per toke, tash i thot Mjekut keti te 3-tit Edhe ky nuk ngan, Edhe thot mjeku eeeeee ky qenka mbush men, i thot pse ti nuk po ngan me dal per bire te deres ky budalla i thot eeeee kollaj ka ja ke shti Qelsin permrapa ti ahahah qeshni pak de qy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:46 pm

plaka

Shkoj niher nje plak ne gjinekologji e i pa tu prit grat edhe e veti njonen prej tyre qka po shkepin. E ajo prej nervozes qe eshte tu prit shume i tha bonbona e kshtu plaka vendosi me prit e ne fund kur i erdh reni mjeku i tha halle edhe ti pe hajshe a e ajo ju pergjigj jo valla halla veq ne goje e man
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:47 pm

vdiq pa puthur

iska nji burr i smuar nga nji smuj vdekje pruse kurse mjeku i kishte than se ti ke jet edhe 24 or deri sa tƫ vdesƫsh po i gjri ishte ka shum marak per tƫ puthur grujen e vet e shkon per tƫ fjetur nƫ shtrat i thot grujes mase une kam jet edh pak orƫ do qƫ tƫ puthi deri sa tƫ vdes dua tƫ ma plocosh ket deshir ,, gruja ja kthen jo bre burr sante nuk munde se nestra me vin shum musafir e kam me u qu heret ty spo tanin hiq per mu se kam me u qu heret kurse ti nestra ske mu qu hiq e numdesh me nejt pa gjum deri nƫ mengjes hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta me shumicc...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..::TooLBoX::.. :: Humor-
Kėrce tek: