ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Barcoleta me shumicc...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:16 pm

Nje djale rreth 25 vjec pasi u be nje kohe e gjate pa bere sex. Nje dite vendos dhe del ne nje rrugice me makin dhe thot qe do ta ndale femren me te pare qe te kaloj ktej dhe do e kap me zort dhe do bej sex me te aq sa do kete ajo llembe ne goje. Kur pa pritur vjen nje gru rreth 60 vjece, dhe e ndalon dhe i tregon se cfare kishte vendosur ajo per momentin frigsohet por djali ishte i vendosur dhe si perfundim ja mbushi mendjen. Numrojn llembet dhe kishte 4 llembe. Pasi bejne 4 here sex djali behet gati per te ik. Kur degjohet nje ze o djali o djali e kam edhe nje rrenj ktu.


i thot dokettori budallenjve nese dilni nga gropa e celsit do ju lej te lir te ikni e mir e provojn me rradhe dhe vuten me kok del njeri dhe thot kujt ja fut ti ti ke futur celsin nga mbrapa


Una cun i ri jam i gacem per dashni jam nje cun me edukat kam ber nje pallat kam katin shtepin ne kat te tret deren e banjos e mbyllvet


una te dija gonxhe
ti me qellove zhapik jonxhe

o shpirti im o yll i botes
kur te kujtoj ty harroj
ti hedh bar lopes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:17 pm

Mėsuesja


E pyet mesuesja nxenesin:Islam,numeroj tre kafshe te Afrikes.Islami:Luani...edhe dy krokodilla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:18 pm

A ėshtė larg Afrika?

Babi,babi ku gjindet Afrika.Paj...nuk e di bre bir,veq sigurisht nuk eshte larg se ne pune te une punon nje zezak e gjithmone vjen me bicikel e nuk vonohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:18 pm

Nė Hotel

Ēifti i ri i posamartuar vjen nė hotel. "Ju lutem dhomėn mė tė mirė pėr tri netėt e ardhshme", thotė burri. Portieri i pėshpėrit gruas sė re: "Ju pasket fat zonjushė, zakonisht ky e merr dhomėn vetėm pėr ca orė."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:19 pm

Suksesi shkollor

Aktori i drejtohet birit tė vet nė ditėn e suksesit shkollor:"Si kalove biri im, ēdogjė nė rregull?" "Paj, babi, kontrata ime me klasėn e tretė u vazhdua edhe pėr njė vit."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:19 pm

Suksesi shkollor

Aktori i drejtohet birit tė vet nė ditėn e suksesit shkollor:"Si kalove biri im, ēdogjė nė rregull?" "Paj, babi, kontrata ime me klasėn e tretė u vazhdua edhe pėr njė vit."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:20 pm

Tė dielėn mbrėma

Shefi i drejtohet sekretareshės: "A keni planifikuar diēka pėr tė dielėn nė mbrėmje?" Ajo shkėlqen:"Jo zoti drejtor!" "Mirė pra, tė hėnėn mund tė vini me kohė nė punė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:20 pm

Shitėsi i mirė

Blerėsja nė arkė tė njė shitoreje ushqimore: "Dje keni gabuar pėr 50 €uro zotėri!" "Ėshė dashur tė tregoni menjėherė zonjė, tash ėshtė vonė!" "Mirė pra, po i mbaj paratė!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:20 pm

Dhėndri

Pas dasmės ēifti i ri drejtohet nė hotel pėr ta filluar jetėn e re. Dhėndri i ri i shqetėsuar nga ajo qė po e pret mundohet pesė minuta pėr ta futur qelėsin nė vrimė pėr ta hapur derėn. "Hė", i drejtohet nusja e re, "mirė po na fillon jeta e re, ė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:21 pm

Ne burg

Nje i burgosur po e pye tjetrin,"Per qka t`kan pru k`tu"? "Kurgja, gjykatesi po thot qe edhe Shteti paska prodhu disa monedha sikur t`mijat" !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:21 pm

Te berberi

"Sa kushton qethja e flokeve"? "10 euro". "E sa kushton rroja"? "5 euro" ..."Ma rruj koken, pra" !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:21 pm

Kafeteria

Hyri njė gru me dy fėmi nė njė kafiqė ,po i afrohet kakarjeri dhe po e pyetė: -ēka doni tė pini? -mbushe kėtė (ia jepė cucllenė) mbeti kamarjeri me sy tė hapur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:22 pm

Telefoni

Ishte njėri dhe e kishte njė papagallė, Kurė ky zotriju dilke nga shtepia, papagalli e merrke telefonin dhe thirrke gjithė kund. Nė fund tė muajtė zotėriut i erdhi 3000 DM qė tė paguaj (u kallė). E mori papagallin dhe e denoj tė gozhduar nė murė pėr njė vitė. Papagalli i gozhduar, nė murin pėrballė tij ishte Jezus krishti i gozhduar, papagalli po e pyetė: qe sa je kėshtu? -Qe 2000 vite. -Q'ja paske q... nanėn telefonit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:23 pm

Po e takon tipka frajerin me musteqe, dhe po i gjuhet. Tipi nuk po duket diqka i interesum, dhe tipka me nji moment po ja lyp nji kime t`musteqeve si kujtim. Tipi po e shtin doren n`brek dhe: Deri sa kam n`depo, n`izllog nuk preki!!!
***************
Kamarier, e pesta herė qė po e porositi pleskavicen. Edhe hala nuk jeni ngi a???
****************
Virgjine jam, pasha fėmit.
****************
7 vjet nuk kam pi duhan as raki. Mandej jam nis nė shkollė.
****************
Kur po e kqyri qiellin, po te shoh ty, kur po e kqyri diellin, po te shoh ty, kur po e kqyri hanen, po te shoh ty. Ej, largou bre pak!
*****************
NUK DOJMĖ SAKĖZA, E DOJMĖ KUSURIN!!!
*****************
Tipi smut n`spital, dhe po vjen doktori: E kam nji lajm t`mirė dhe njo t`keq. Tregoma t`keqin s`pari qė mandej me mujt mu disponu me t`mirin - po thot pacijenti. Duhet me ju pre tė dy komt - po thot doktori! Qka paska mirė pas kėsaj - po pyet pacijenti? Pacijenti afer teje oshtė i interesum me ti ble papuqet tuaja.
******************
E kap peshkatari peshkun e artė. Peshku po i thot: Nėse mė lėshon, ta plotsoj, ta plotsoj .......... fjalkryqin.
******************
Sa interesant, e paske paswordin nė mesenger si unė. Qysh po mendon? Edhe unė i kam 7 ylla....
*******************
Ku ėshtė ngjajshmeria ndėrmjet karit dhe shiptarit? Si t`qohen, duhet mė ju mshu!!!
*******************
Kompania Kosovare Kosovaairlines, special pėr pasagjeret e vet, i ka porosit dy aeroplana me nevojtore jasht.
********************
Diku n`Kosovė, tipi po hin ne shitore perplot me sahata: A mundeni me ma ndreq kėt orė? Unė nuk jam sahatxhi, unė boj sunet - po pergjigjet pronari! Po pse i keni ngjit gjeth keto orė? E qka deshte ti me ngjit.....
********************
Kam lind nė muajin shkurt, dhe seni parė qė e majė n`mend ka qen bora madhe. Bash pata dasht me i pyt kėta t`shpis, qka o kja - kurrė m`ra n`mend qė nuk di me folė, e lashe krejt.
******************
Me nji bazen t`Kosoves, po hin tipi nė WC t`femrave: Keni gabu, ajo o pėr femra - po ja spjegon tipka! Jo, jo, nuk kam gabu, se edhe ka*i jem o pėr femra - po ja spjegon tipi!!!
******************
Njeriu ėshtė krijesa ma perfekte nė kėtė botė, secili budallė mundet me bo njeri.
******************
Dashnin e kan zbulu fukarat, me mujt me qi pa pare!
******************
Doktor, sa kushton me nxer dhomin? Varet, prej 5 deri 30 euro! Ani, nxerma njo t`pesve!
*******************
SHPALLJE - Urgjentisht lypet njė "qoban". Kam inqizu njė CD, e nuk po ka kush me mi rujt delet.
*******************
Doktori pacientit: Pėr analiza duheni me dhan gjakun, urinen, nevojen e madhe dhe spermen. Pacienti: Po ju jap brekt, aty jan tė gjitha.
*******************
Qka o ma lerg, Londra a hėna? Normal qė Londra. Ku mundesh mi pa Londren prej Kosoves???
******************
Po e zajebat belbani qelin: Hahhhaaa qvvvvarrrrr frrrrizzzzzzuurrrre, sssa ppppo e pppagggunnn ffrrizzzerrrinnn? Mė pak se ti pėr telefon!!!
******************
E paske goten e shprast, a po e don edhe njo? Jo bre, qka me bo me dy gota!!!
******************
Cooleri i shtrit tu dek: Pse bre nuk m`besojshit kur ju thojsha qė jam shumė i smut.
******************
Tempaltes for nokia (ne kosove)
1. Kqyri lajmet, e paskan gjujt ............
2. Kqyri lajmet, e paskan vra ..........
3. Nuk ka rrym
4. Rryma vjen ka ora ............
5. Kam mu vonu se u gjet njė bomb, qėtu te ..........
6. Jam n`pazar t`kereve
7. Jam n`pazar t`grave
8. Kam me ik prej punes n`ora .........
9. Blej buk, qumsht, arget .........
10. Prishtina e ka mujt Dukagjinin me ..........
11. Mos i ki deri neser ......... euro
12. Kan ardh me nejt ..........
13. Kam me ja q* nanen .........
14. Ma jep kerrin deri ............
15. Bleje bingon
16. Thirem se nuk kam mbushje
17. Hin n`mesenger n`ora ..........
18. Apet nuk ka ardh profesori ..........
19. Zgjohuni se ka ardh ministri
*****************
Burri dhe gruja po bojnė dashni, me nji moment gruja po ja nis me marr frym ma fell dhe po ja nis me brtit burrit n`vesh: Ma fort, ma fort, ma fell, folem fjal tė ndyta, fjal tė ndyta.......Burri: Kuzhina, kupatilla, dhoma dites............
*****************
Pse osht tomli(qumshti) nanes ma i mirė se tetrapaku? Pėr shkak amballazhes!
******************
Po e pyet baba djalin: A i dite krejt pyetjet n`provim? Pyetjet i disha, po pėrgjigjet nuk i dita - u pėrgjegj djali!
******************
Ej njeri, kėt gjellė e kam bo me recetė prej televizionit - po lavdrohet gruja. Burri pasi i hangri ja dy kafshore u qu prej tavolines dhe u nis me dal jasht. Ku je ka shkon, po sa ja nise me hanger - po thret gruja? Po dal ta ndreqi antenen - ja kthej burri.
*******************
Tipi tu dal prej qebaptores po i thot pronarit: Nuk ka kuptim, qė i keni zvoglu qebapat, pse nuk i keni zvoglu athere edhe qmimet? Pasha mu, nuk i kena zvoglu qebapat, po e kena rrit dugojen.
********************
Po vjen tipi naten vonė te dosti: Mi jep 1000 euro pash nanen, ti kthej menjiher neser n`mengjes. Ti jap, nėse flen te unė.
*********************
Deshta me shku me i pa dostat n`Londer po e lash. Pse more, spo shkon nėse e ki vizen - po i thot shoki. Ish rezik, atje po i grajshin nė anen e majt t`rruges, e thash t`ushtroj pak deri n`Podujev, ken ka m`vrasin.
*********************
Patkoi
Ca rob kishin bo i shpi t're ene, si e kon bo zanot kto koh't e funit, dojshin me i varė i patku kali ke dera, po para se me bo kėt' punė, menun me shku i herė ke hoxha e me pyt se a vi a s'vi ky muhabet.
-Ēare,mre? Doni me varė patku m'derė t'shpisė e? E pse?-i pyti hoxha.
-Po thonė se o sevap e t'hec mirė kur var i patku m'derė, o hoxhė.
-Sa budallej qi ini!-vazhdoi hoxha,-po kali ka katėr copė si ato ene ha dajak pėr ditė, ju doni t'ju heci marė me nji.
*******************
lepuri kuller
jon kon 2 gjuetar edhe e kan taku ne mal ni femij edhe ja kan nis me zajabat at fmin edhe ja kan bo , ha a mos e pe ni lepur te bardh?,ky jau bon PO e pash , ha a ish kon femen a mashkull, thot djali ,mashkull valla ish kon ,hahha pse a ja pe a ? jo nuk ja pash po me porositi qe nese i shoh 2 gjuetar me ju thon dyve ,...ma hongshi Karin
********************
Kujdes kur te lypin grat metren !
Ish kan ni grua dhe e kishte quar djalin e vet te kojshia per me e lyp ni meter dhe djali shkon te kojashia dhe i thot o kojshi me ka que nana a e ki ni meter dhe kojshia i pergjigjet se ni meter nuk e kam veq thuaj nanes tende se per afer tetumdhet sentin ksajte jam hahahahahahaha !
*********************
kosovari dhe sahati
nje shqiptar nga Kosova po shkon ne Shqiperi. Ne rruge e pyt njerin se sa eshte sahati, ai ia kthen: pesembedhjete e dyzet e kater, Ky kosovari tash i thote: Jo 100 qifsha nanen
*********************
Lloto
Pse bjondina lun lloto? Se ja ka bo nana qe karin ki me fitu
*********************
Luli
Hyn arsimtari ne klase. Te gjithe nxenesit ngriten ne kembe perpos Lulit. Arsimtari i drejtohet: - Lul ty a nuk po te qohet a? - Mue me qohet vetem kur te hyn arsimtarja - i'a kthen Luli!!!
**********************
polici
polici i thot njenit:shoku trotoar,hip ne katunar.ja kthen katundari:shoku gabim e ke milic
**********************
Ramazani
Ne ramazan shkon burri me grujen e vet me punu ne bahshqe dhe i thot burr grujs mu ka qu i thot gruja po nuk bon se ramazan osht i kthehut burri o ky nuk po vet a osht ramazan a jo ky po don me te qi
***********************
Qka eshte rryma
Pyet mesuesja nenesit: - Qka eshte rryma? Qohet Labi i vogel edhe thote: Rryma eshte nje emer i gjinise femrore i cili nuk guxon te preket!
************************
luli
ne fund te vitit shkollor msusja don me i mbyll notat edhe e pyet lulin , lul sa bojn 2 + 2 ,luli i thot 4 ulu lul 5 ,he bre nanen e dita qe pes edhe apet thash 4
************************
HAsa
U kon hasa dhe hysa dhe bijn me 1 grop, dhe tani qka me bo munohen me dal tan diten po nuk munden, dhe hajt masi qi bohet ora 10 e nates ja bon hasa hyses: HYSS... Po mundohemi me dal edhe qit here... e nese nuk mundemi po shkojm te shpia...
*************************
Telefoni e qika
Qka u bo qika jeme? Gjeth kur ulesh n`telefon fol ka nji orė, qka u bo tash qi fole vetem 15 minuta? Ke numri gabim - u pergjegj qika!
************************
Zezaku i 2
A e din qka ka thon Zoti kur e ka bo zezakun e 2? Ja qiva nonen u kall edhe qyky
************************
hasa edhe hysa
hasa e vet hysen has sa bojn dy edhe dy ky pergjigjet 4 pak bre nonen
************************
Baskia
Hasa i thote Hyses: Ngulma baskine ne kry. Pse bre burre i tha Hysa? Kur te shkoj te berberi me ja prish maqinen.
*************************
Dallimi
Ku ashte dallimi ne mes te parashutit dhe kondomit? Dallimi ashte se mu shky parashuti nje njeri mangu, e mu shky kondomi nje njeri ma shume.
**************************
kullery
qysh i thojne kullerit turqisht(takllagjyn shmeker)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:23 pm

U koon ni gjyshe edhe u kon ty ec rruges edhe i ka pa do djem t'ri ty marr droog edhe ja ka bo qa po boni ashtu ata ja kan bo po marrim drog ... ja ka bo gjyshja okej veq mos u ulni n'beton se ftofni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:23 pm

Shkon nje Kuller ne nje fshat dhe i afrohet nje lope ,kur ajo ja hini shkelum, kulleri s'largohet po veq kqyr. Pastaj vie nje fshatar edhe po i thot largohu se ta hin apet.
Kulleri i pergjigjet ,, po veq s'ka te drejt a ''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:24 pm

Dy programere duke ecur rruges shohin nje femer shume te bukur.Njeri thote: Sa te mira i paska karakteristikat (propertisat)..
Ia kthen tjetri: Ec e mos humbe kohe se eshte Read Only per neve, sigurisht se dikund se pari duhet dhane numrin e kredit kartes per me pase access (qasje) te ajo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:24 pm

Nana Dhe Djali
Ni nan ish dal me ni fmi t'vet me shetit edhe tu ec rruges e sheh ky fmia ni gru shtatzan , edhe e vet nanen e vet ja bon oj nan pse kjo gruja barkun kaq trash..i thot nana kurgjo djaLi jem pe pret ni fmi ..nejse shkojn me prit autobusin edhe n`stacion e sheh ky fmia ni pLakkk shummm tRashh , ja bon ky fmia o Axh qka po pret ti ? ky i thot Autobusin axhit , fmia : ani n`dalt bicikeLL a ma fal...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:25 pm

U kan ni nxenes budall edhe ja ka nis me shkru ni leter.-Mesuesja;Kujt pe je shkrun kit leter
-Nxenesi:Vetit. ?
-Mesuesja:E qka po shkrun ne te
-Nxenesi:Nuk e di se hala nuk um ka ardh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:26 pm

Ish kon ni bur edhe ni gru edhe e kishin pas ni thmi te vogel edhe ata ja kishin nis mu *** dhe aj femija i kish pa i kish thon o bab qa je tu bo jam tu ta maru ni vlla aj djali ja kish kthy Botht i kish thon o bab maroma edhe mu ni Bicikell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:27 pm

Arsimtari na kishte dhene detyra shtepie te shkruanim nga disa fjali te urta popullore.Pasi i kontrolloi e pyeti Agimin.
-Nj? budalla e hudhe nje guri e tridhjete te menqur sun e nxerrin-?ka do te thote kjo Agim.
-Po zotri arsimtar ju po na pyetni per nje fjali e ne tridhjete nxenes nuk po e dime.U pergjigj Agimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:28 pm

profesori

hyn profesori n klase..te gjithe qohen n kembe vetem luli jo..profesori e pyet..ty lul a spo te qohet a ... jo pergjigjet luli mua me qohet veq kur te hyn profesoresha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:29 pm

Djali dhe baba

u kan ni her ni djal edhe e ka kry gjys`vjetorin e par edhe i ka than baba hajde ti shoh notat .. Djali i thot : "Ksaj here notat si kam shum mir " qyqy.. n matematik 1`sh pse ?? msusja um veti sa bajn 3+2 un i thash 5 tani um veti 2+3 i thash qasi muti .. qyqy edhe n histori pse ??? m veti kush e ka vra napoleon bonaparten i thash " arsimtar a shpijun po tu dokna a " ma qitni 1`sh edhe mi dha 2 shpulla e m`tha " mu qu krejt dyjaja n kam s ta hjeki nishin ..qyqy edhe n gjuh shqipe n gjuhen e nanes pse ?? ehh qe qka m veti m tha " Lendita Doli n 3 t nates .. qka osht lendita i thash " RROSPI " qysh me dal n 3 t
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:29 pm

papagalli&prifti

ishte kan nji hogj edhe e kishte pas nji papagall edhe hogja e kishte mesu papagallin qa te han me than bismilahe edhe kur nji dit e dergon ne pazar edhe kur vjen me e blej nji prift edhe e merr papagallin prifti e dergon ne banes edhe kur ti qet prifti ushqim papagalli ja ban bismilahe e ti vjen inati thot komeja humb ket shprehje edhe nuk i qet me hanger nji muj dit kur ti qet mbas nji muje papagalli ja kthen ELHAMDULILAH shkoj ramazani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   Sat Jun 16, 2007 6:30 pm

ZEMRA

Njehere mesuesja duke spjeguar mesimin i pyet nxenesit a din dicka per zemren.Ngrehet Agoni dhe i thot mesueses se zemra ka kembe.Mesuesja e kundershton dhe e pyet se ku e ka degjuar kete fjal.PO ateher i pergjigjet djali pse babi i thot mamit 'zemer hapi kemet'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta me shumicc...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta me shumicc...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..::TooLBoX::.. :: Humor-
Kėrce tek: