ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Vjedhja e email te ndryshem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlaZz...
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 165
Age : 26
Localisation : T'OpHane
Registration date : 02/06/2007

MesazhTitulli: Vjedhja e email te ndryshem   Sat Jun 16, 2007 10:12 am

Vjedhja e email te ndryshem

hmm nje msim i thjesht por i vyshem per disa... Laughing
se pari e download limewire, apo bearshare etjja
pra linku i limewere:

download:
http://www9.limewire.com/download/LimeWireWin-full.exe

tani e downlloadojm edhe e instalojm me pas e hapin programin dhe
kerkojm keshtu : " .ctt " (pa thonjeza) pastaj na dalin listat e
ndryshme me e-maila.
e downloadojn nje kontakt list apo sit doni krejt downloadoni Wink
pastaj at list e hapim me Notepat dhe i shohin e-mailat Laughing

sit doni ti regjistroni krejt ato e-mali ne msn per mes mejumar koh njo ka njo veproni kshtu.
e hapim mesingjerin shkojm ne Contacts pastaj Import Contacts from
File.... pastaj shkojn ku e kemi qat fajll qe ke " .ctt " e marin at
dhe e prekim open edhe krejt e-malit qka kan qen ne at list regjisrohen
ne msne juaj

_________________
www.prishtina-team.1fr1.net

A E Pe Qat Mercedesin e zi qe e vozitke qajj Djalii
GjamaT Qel Me Muziken Ju Ha Per ZgjaLLii......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Skip2.
Antar/e
Antar/e
avatar

Numri i postimeve : 111
Age : 26
Localisation : Top'hanE
Registration date : 18/06/2007

MesazhTitulli: Re: Vjedhja e email te ndryshem   Tue Jun 19, 2007 11:12 am

thanks ama spom duhet se sjom katunar me jau vjedh imellat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vjedhja e email te ndryshem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..::Tema tė ndryshme::.. :: MSN / AOL / Yahoo! / GMail / Pal Talk-
Kėrce tek: