ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 naj informat per komtaren shqiptare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
agoon
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 25
Localisation : Dragodann
Registration date : 15/06/2007

MesazhTitulli: naj informat per komtaren shqiptare   Fri Jun 15, 2007 9:49 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
agoon
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 113
Age : 25
Localisation : Dragodann
Registration date : 15/06/2007

MesazhTitulli: Re: naj informat per komtaren shqiptare   Sat Jun 16, 2007 2:46 pm

dje komtarja kosovare ka mposhtur Arabin Saudite me rezultat 1:0 me golin e Nushit nga penaltia ne min. 84
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
naj informat per komtaren shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letėrsia shqiptare
» Rritet popullsia shqiptare nė Maqedoni
» ARMATA KOMBĖTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ė
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..::TooLBoX::.. :: Sport-
Kėrce tek: