ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Si ta bejme FOLDERIN tė padukshem ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlaZz...
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 165
Age : 26
Localisation : T'OpHane
Registration date : 02/06/2007

MesazhTitulli: Si ta bejme FOLDERIN tė padukshem ?   Wed Jun 13, 2007 12:46 pm

Mshefe Folderin (Bėje tė padukshėm)
1.Krijo nje folder te ri
2. Rename (riemeroje dhe shtype ALT+0160)
3.Kliko me te djathten "Properties","coustimize","change icon"
4.Kerkoje neper icona (jan 3 te padukshme) dhe ate selektoje

_________________
www.prishtina-team.1fr1.net

A E Pe Qat Mercedesin e zi qe e vozitke qajj Djalii
GjamaT Qel Me Muziken Ju Ha Per ZgjaLLii......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Skip2.
Antar/e
Antar/e
avatar

Numri i postimeve : 111
Age : 26
Localisation : Top'hanE
Registration date : 18/06/2007

MesazhTitulli: Re: Si ta bejme FOLDERIN tė padukshem ?   Tue Jun 19, 2007 11:47 am

qikjo spom funksionon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The KinG
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 163
Registration date : 03/06/2007

MesazhTitulli: Re: Si ta bejme FOLDERIN tė padukshem ?   Thu Jun 21, 2007 1:05 am

mu pooo e ty sdii ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si ta bejme FOLDERIN tė padukshem ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si ta bejme FOLDERIN tė padukshem ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..::Tema tė ndryshme::.. :: eBooks-
Kėrce tek: