ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Antari i Muajit !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlaZz...
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 165
Age : 25
Localisation : T'OpHane
Registration date : 02/06/2007

MesazhTitulli: Antari i Muajit !   Tue Jun 26, 2007 7:43 am

Siē po e shihni edhe vet, ne Forum eshte duke u rritur numri i antareve dhe gjithēka eshte ka shkon si eshte me se miri.
I falenderoj Staffin dhe Antaret per Respektin dhe postimet me vlere,
dhe me se shumti i falenderoj qe jane duke e krijuar nje forum me vlere
dhe me edukate te forte ndaj njeri-tjetrit.

Si STAFF i Forumit kemi vendosur qe te zgjedhim Antarin e Muajit.

Antari i Muajit behet ai qe ben postime me vlere ne:
1.Muzike
2.Programe
3.Filma
4.Bised e Lire.....

Ai qe zgjedhet Antar i Muajit, do te merr nje Grade Speciale.
Kjo vlene vetem per antaret qe skane Grade fare.
Antari i pare i Muajit do te zgjidhet me 1 Korrik.


P.S. Antari i Muajit Graden e mban vetėm pėr qat muaj qė zgjidhet Antar i Muajit,pas 1 muaji Grada iu heket dhe zgjidhet tjetri.Me respekt STAFFI.

_________________
www.prishtina-team.1fr1.net

A E Pe Qat Mercedesin e zi qe e vozitke qajj Djalii
GjamaT Qel Me Muziken Ju Ha Per ZgjaLLii......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Antari i Muajit !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» FOTO TĖ MUAJIT SHTATOR 2015

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..::Hyrje::.. :: Lajmėrimet nga Stafi-
Kėrce tek: