ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Oferta per Mp3 512MB dhe 1 gb

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Skip2.
Antar/e
Antar/e
avatar

Numri i postimeve : 111
Age : 26
Localisation : Top'hanE
Registration date : 18/06/2007

MesazhTitulli: Oferta per Mp3 512MB dhe 1 gb   Mon Jun 25, 2007 4:01 pm

Kush ka nevoj per mp3 512mb muj me jau shit 20 euro e per 1 gb 35 euro ... jon te ri prej londre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Oferta per Mp3 512MB dhe 1 gb
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..::Hyrje::.. :: Ofertat Dhe Kėrkesat-
Kėrce tek: