ForumForum  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Pc Formatizim ......LEXO

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Receiving...
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 23
Registration date : 04/06/2007

MesazhTitulli: Pc Formatizim ......LEXO   Sun Jun 17, 2007 2:31 pm

kush eshte i interesum per formatizim i  Pc's (kompjuterit) ose ndonja rregulim  let lajmrohet ktu ne forum ose email  feedan-@hotmail.com  5 euro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Skip2.
Antar/e
Antar/e
avatar

Numri i postimeve : 111
Age : 26
Localisation : Top'hanE
Registration date : 18/06/2007

MesazhTitulli: Re: Pc Formatizim ......LEXO   Tue Jun 19, 2007 9:52 pm

veq nqofse bon pa pare mir ish kon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
C-Life
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 20
Localisation : N'rRuuZul
Mosha : 99
Registration date : 12/06/2007

MesazhTitulli: Re: Pc Formatizim ......LEXO   Thu Jun 21, 2007 11:36 am

Fidan hajde ndreqma mu Razz hjg hjg superr e paskit bo qit Ofert (Y)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pc Formatizim ......LEXO   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pc Formatizim ......LEXO
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ..::Hyrje::.. :: Ofertat Dhe Kėrkesat-
Kėrce tek: